Idea Biegu

O Fundacji

Fundacja Imperium Sportu to duża „sportowa rodzina”. Z pasją zapewniamy dzieciom i ich opiekunom kompleksową pomoc, a poprzez ideę pomagania przez sport, już niejednego „kanapowca” zachęciliśmy do aktywności 

 #IRunForKids

Cel Imprezy

Celem wydarzenia jest zbiórka funduszy na remont i wyposażenie świetlicy zakupionej przez Imperium Sportu dla podopiecznych fundacji. Dzięki Państwa pomocy dzieciaki będą miały możliwość rozwoju i wsparcia zarówno sportowego jak i życiowego. Projekt ten ułatwi dzieciom kontakt z psychologiem i pedagogiem. Nasze dzieci i dzieci ze środowisk wykluczonych społecznie będą mogły skorzystać z codziennego posiłku i fachowej pomocy.

Idea Biegu

Święto biegania i „pomagania” w centrum malowniczego Bielska-Białej, miasta położonego na pięknym Podbeskidziu. 29.09.2019 będzie można zmierzyć się z dystansem 10km na szybkiej, atestowanej trasie, a środki zebrane podczas biegu będą w całości przeznaczone na remont i wyposażenie świetlicy dla dzieci. Do biegu zagrzeje nas Olga Łasiak , oraz bębniarze Walimy w Kocioł. Podczas imprezy na zawodników czekają liczne niespodzianki . Poza tym wiele atrakcji i expo sportowe w CH Gemini. Biegając pomagamy tworzyć „azyl dla dzieci”.