O Wolontariacie

Chcesz Się dowiedzieć więcej o wolontariacie na biegu? Dobrze Trafileś! Tutaj możesz znaleźć wszystkie informacje.

O Wolontariacie

Jeśli chcesz przeżyć przygodę, poznać ciekawych ludzi, zdobyć doświadczenie i poczuć niesamowitą atmosferę wielkiej imprezy sportowej, zapisz się już dziś i pomóż Nam współtworzyć niepowtarzalne wydarzenie w Bielsku-Białej. Pamiętaj to właśnie wolontariusze tworzą niepowtarzalną atmosferę wydarzeń sportowych            TO MOŻESZ BYĆ RÓWNIEŻ TY !

Zapisz się!

Kliknij na poniższy przycisk, a on Cię przeniesie do formularza kontaktowego dzięki któremu  będziemy mogli się z Tobą skontaktować!

Kto może Zostać Wolontariuszem?

Wolontariuszem podczas BIELSKIEJ DYCHY może zostać każda osoba, która do dnia 30.09.2018r. ukończy 16 lat i zarejestruje się przez formularz wolontariatu. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana będzie zgoda rodzica lub opiekuna prawnego.
Kliknij poniżej

W jakich obszarach możesz pomóc?

Biuro Zawodów oraz strefa exp
Biuro Zawodów jest to miejsce odbioru pakietów startowych i informacji. Zadaniem wolontariuszy będzie wsparcie organizacyjne rozdawania pakietów wśród uczestników, udzielanie fachowej informacji i pomoc w organizacji i zarządzaniu strefą expo
Depozyt
Organizacja i pomoc w przechowywaniu, a następnie wydawaniu rzeczy osobistych biegaczom, którzy zdecydują się skorzystać z depozytu.
Wsparcie przygotowań
Duża impreza sportowa jaką jest Bielska Dycha wymaga dużego nakładu pracy organizacyjnej i wielu wcześniejszych przygotowań – do części z nich będą poproszeni również wolontariusze. Głównym zadaniem wolontariuszy będzie przygotowanie pakietów startowych dla uczestników biegów oraz pomoc w przygotowaniu biura zawodów, expo i depozytu.
Punkty Odżywcze na trasie biegu
Pomoc w obsłudze punktów, w których biegacze będą uzupełniać płyny oraz energię. Punkty będą zlokalizowane wzdłuż trasy biegu.

Każdy z wolontariuszy otrzyma :

1.ubezpieczenie NNW
2.porozumienie wolontariackie
3.wyżywienie i napoje
4.certyfikat

Organizator

Partnerzy

Sponsor Główny

Sponsorzy